אודותינו

אודותינו

אנחנוב-SEOClick מספקים שירותים של מקדם אתרים מקצועי. אנחנו בוחנים, בודקים ובונים תכנית פעולה עבור כל לקוח לגופו. גם לאחר שנביא אתכם למקום המבוקש לא נעצור שם. עבודת הקידום תימשך ואפילו באגרסיביות רבה יותר וזאת כי רק אז התחרות האמתית שלכם מול המתחרים מתחילה ומתגברת עם הזמן. טקטיקה ואסטרטגיה נכונה, עקביות ונחישות, יצירתיות וחשיבה מחוץ לקופסה הם הכלים להצלחתו של מקדם אתרים.

הכשרות והדרכות מקצועיות

הכשרות והדרכות מקצועיות אצלנו הוא תחום שאנו מאוד גאים בו ומתייחסים אליו בכבוד מרבי וברצינות מוחלטת. עשרות תלמידים התחילו וסיימו אצלנו את דרכם המקצועית החדשה בתחומים שנחשבים לחמים והמבוקשים ביותר בשוק. שאלנו את התלמידים שלנו ואלה הסיבות העיקריות שלדעתם כדאי ללמוד אצלנו:

  • כיתות אשר מוגבלות לשישה תלמידים ליצירת אווירה של שיעור פרטי
  • שיטת לימוד ומערכי שיעור שניבנו כדי ליצור סביבה תומכת למידה ככל שניתן
  • לומדים ומתנסים על אתרי אינטרנט אמתיים שלנו ושל לקוחות ולא בסביבת מעבדה.
  • מתאימים את הימים ושעות השיעורים לתלמידים ולא להיפך
  • בחמישים השעות של הסטאז’, התלמידים מקבלים אתרים שלנו ושל לקוחות שלנו ומקדמים אותם מאפס בליווי והדרכה שלנו.
  • המדריכים הם כרישים אמתיים מהרמות הגבוהות ביותר של בניית אתרים וקידום אתרים. עתירי ניסיון, מקצועיות וידע.

בסיומו של מחזור של קידום אתרים, תוצע לחלק מהתלמידים הצעה יחודית ומשתלמת ביותר שלא כדאי לפספס. אנו נעזור להתניע את העסק שלכם בקידום אתרים. התקשרו ותעשו אתנו את הצעד הראשון שלכם לכיוון קריירה מעניינת, מאתגרת ובהחלט מתגמלת היטב כלכלית.

השירות שלנו

הגישה של הצוות שלנו ב-SEOClick היא ששירות הלקוחות ולהיות הטובים ביותר בשירותים שאנו מספקים עומדים בראש סדר העדיפויות. אנחנו מספקים שירות אישי לכל לקוח ולקוח. אנחנו אנשים סופר מקצועיים ושירות לקוחות היווה חלק גדול מחיינו המקצועיים. כולנו עם ניסיון רב שנים בתחומי האינטרנט והתוכנה. זמינות, שיחות ועדכונים שוטפים מול הלקוח הם בסיס לתקשורת עסקית חיובית ובריאה. בנוסף לקידום אתרים אנו מספקים שירות בתחום בניית אתרים, פיתוח אפליקצות לסלורר, ופיתוח תוכנה.

צרו אתנו קשר ב-SEOClick וקבעו אתנו פגישה. מבטיח שיהיה בינינו Click.