יצירת דף נחיתה

לפני המאמר על יצירת דף נחיתה…

אני רוצה שתדעו שתדעו שאנחנו חברה לבנייה וקידום אתרים.

מאוד נשמח לשוחח אתכם ולייעץ לכם בכל נושא שקשור לתחום התמחותנו.

מקווה שהרשום במאמר יענה על שאלותיכם ויעשיר אתכם.

מצוות SEOClick המשך קריאה מהנה ומועילה.

איך דף נחיתה יועיל לכם?

נניח ואתם בעלים של עסק ויש לכם אתר אינטרנט. אתם עובדים קשה מאוד כדי לשווק את המוצר\מוצרים שלכם ולמשוך קהל איכותי לאתר שלכם. אתם מבינים שהשלב הבא הוא להפוך את אותם מבקרים ללידים, לגולשים שעוקבים אחריכם ומשם ללקוחות שיבצעו רכישה באתר שלכם או יצרו קשר טלפוני לסגירת עסקה. בדיוק בשלב זה, דף נחיתה מושלם הוא הצעד החכם הבא עבורכם.

מה זה דף נחיתה?


דף נחיתה הוא עמוד אינטרנטי בודד דרכו אתם מציעים מוצר כלשהו למבקרים ובנוסף יש בו טופס יצירת קשר (או טופס המרה) בו הם יכולים להשאיר את פרטי כתובת המייל ומספר הטלפון. דף נחיתה מאפשר לכם להתמקד על קהל יעד, “להמיר” מבקרים ללידים אשר אותם השאיפה להפוך ללקוחות החברה.

איך דף נחיתה עובד?


תארו לעצמכם מצב שבו גולשים מקליקים על פרסומת ממומנת בגוגל או בפייסבוק של מוצר שמעניין אותם אבל במקום להגיע לדף נחיתה, הם מנותבים ישירות אל אתר האינטרנט של העסק שלכם. בעקבות החשיפה לעשרות או מאות מוצרים אחרים שיש באתר והחופש לגלוש בתוך האתר והחוצה ממנו, הפכתם אותם מגולשים במצב רוח של רכישה לגולשים מבולבלים ועכשיו הסיכוי שלכם לסגור איתם עסקה פחת משמעותית.

דף נחיתה הוא עמוד אינטרנטי שמכיל מידע מאוד ממוקד (כדי לא להעמיס על הגולשים) על מוצר או שירות מאוד ספציפי כאשר הטקסט והעיצוב הם בעלי אופי מאוד מכירתי שלוכדים גם את העין וגם את המחשבה. המטרה של דף הנחיתה היא לנצל מצב שבו לקוח מאוד מעוניין במוצר שלכם ולגרום לו לבצע פעולה ובדרך כלל הפעולה תהיה ביצוע רכישה או השארת פרטים בטופס יצירת קשר ולהיכנס לרשימת תפוצה. מרגע ההירשמות, הם הופכים להיות לידים לגיטימיים ותוכלו לשלוח אליהם מיילים על מוצרים ושירותים אחרים שבית העסק שלכם מספק.

לסיכום


הקמת דף נחיתה הוא תהליך קצר וזול משמעותית מבניית אתר אינטרנט והרבה חושבים שדף נחיתה הוא אתר אינטרנט לעניים אכל אסור לבלבל בין השניים ולכל אחד יעוד ומטרה שונה לחלוטין. הקמת דף נחיתה ע”י מקצוענים בעלי ניסיון הוא תהליך בעל חשיבות עליונה עבורכם והזנחת תהליך זה יבוא לידי ביטוי בצורה שלילית בסגירת עסקאות, מכירות ורווחים.

רוב המשווקים והמפרסמים לא מבינים את חשיבותו של דף נחיתה בזמן שדף נחיתה צריך להיות המערכת המרכזית ליצירת לידים של כל חברה, בית עסק וארגון.

צרו קשר אתנו ב-SEOClick ומומחה שלנו ייעץ לכם בנושא.