פרסום ממומן בפייסבוק

פרסום ממומן בפייסבוק

פרסום ממומן בפייסבוק זה אחלה אבל דקה לפני שנתחיל…

חשוב לי שתדעו שאנחנו נשמח לשוחח אתכם ולייעץ לכם חינם בכל נושא שקשור לתחום התמחותנו.

מקווה שהרשום במאמר יענה על שאלותיכם ויעשיר אתכם.

מצוות SEOClick המשך קריאה מהנה ומועילה.

מתחילים!

פרסום ממומן בפייסבוק עשוי להיות מהלך מנצח עבור בעלי עסקים. שימוש נכון במשאבים, תכנון והכרת היכולות שפייסבוק מספקת יובילו לחשיפה מרבית ולהצלחתו של קמפיין פרסומי. פייסבוק לא מתאימה לכל עסק, לכל מוצר או סגנון של פרסומת אבל במידה ואחרי התייעצות עם אנשים בעלי ידע וניסיון בתחום, החלטתם כן לפרסם את עצמכם בפייסבוק אז יש לה הרבה מה להציע במושגים של כלים ובוודאי בקהל.

אין לכם עדיין דף עסקי בפייסבוק? קפצו למאמר איך פותחים דף עסקי בפייסבוק שמסביר הכול בצורה מפורטט וברורה.

אבל רגע! יש לא מעט רשתות חברתיות באינטרנט, אז למה דווקא בפייסבוק?

יש לפייסבוק לא מעט יתרונות אך אמנה כאן שתי עיקריות. הראשונה היא גם הידועה והברורה ביותר: לפייסבוק יש כ-2 מיליארד חשבונות פעילות! כרבע מאוכלוסיית העולם! נתון זה הוא לא פחות ממדהים. כמובן שגם תלוי באיזה עסק מדובר, מה המוצר והאם קהל היעד נמצא בארץ או בחו”ל אבל אם הקמפיין מתוכנן ומנוהל בחכמה מדובר על חשיפה מרבית.

היתרון השני הוא בין החזקים אם לא החזק ביותר שיש בפרסום בפייסבוק. הוא נובע מהאפשרויות שעומדות בפני המשווק בבחירת הקהל שאליו הפרסומת מיועדת. נכון שלגוגל יש את מספר הגולשים הגדול ביותר אבל לפייסבוק יש את כמות האינפורמציה הגדולה ביותר על כל גולש וניתן לבחור את קהל היעד לפי גיל, מין, מצב משפחתי, מקצוע, תחומי עניין, השכלה, שפה, מיקום גיאוגרפי ועוד מאפיינים רבים אחרים. מידע זה מאפשר למשווק למקד את הפרסומת אל קהל מאוד ייחודי ומסויים. אגב, גוגל לעומת זאת, מציגה את הפרסומת לכל גולש שמחפש את מילת המפתח הרלוונטית.

חשוב להבין את המשתמשים שמבקרים ברשת החברתית הגדולה בעולם. לרוב, משתמשי פייסבוק לא נכנסים עם כוונה לקנות מוצר או שירות כלשהו, הם נכנסים לרשת החברתית כדי לסייר בין הפוסטים ולהעביר את הזמן. לסוג כזה של גולשים מתאים סוג מאוד מסוים של שיווק. לדוגמא, אם יש לכם מוצר חדש ואתם מעוניינים ליצור סביבו “רעש” ברשת או לקדם אירוע כלשהו אז פייסבוק הוא בדיוק המקום המתאים עבורכם.

לסיכום

נכון להיום, פייסבוק היא אחת ממערכות הפרסום האינטרנטיות הגדולות בעולם (שניה אחרי גוגל). עם מספר לא נתפס של חשבונות פעילים וכמות אדירה של מבקרים בכל רגע נתון, בשימוש וניצול נכון של הכלים שפייסבוק מציעה בצורה נבונה ואחראית, פלטפורמה זו עשויה להיות גן עדן למשווקים ומפרסמים.

החלטתם שאתם רוצים לפרסם בפייסבוק? אני מאוד ממליץ לכם על קריאת המאמר פרסום בפייסבוק. שם תמצאו מספר טיפים חשובים מאוד בנושא.

צרו אתנו קשר ב-SEOClick והתייעצו חינם עם המומחים שלנו בנושא פרסום ממומן בפייסבוק.