קורס HTMLקורס HTML

אנו מאוד שמחים להודיע על פתיחת קורס HTML נוסף, קורס להכשרת תלמידים בבניית אתרים.

מה זה HTML?

אז נתחיל בזה ש-HTML היא השפה הבסיסית לכתיבה ובניית אתרי אינטרנט. שפת HTML היא קוד שסיירי אינטרנט כמו גוגל כרום, מוזילה פיירפוקס והאקספלורר והאדג’ של מיקרוסופט יודעים לתרגם למילים, תמונות ואנימציה. דף זה לדוגמא, שאתם קוראים ברגע זה כתוב בשפת HTML.

למה ללמוד HTML?

HTMLזוהי שאלה לגיטימית ונפוצה מאוד בקרב מתכנתים מתחילים במיוחד כאשר יש כל כך הרבה דעות סותרות לגבי כמה זה באמת נחוץ. אם כל מה שזקוקים לו זה אתר בסיסי בלבד, היום כל אחד יכול לבנות אתר אינטרנט. כל אדם עם מחשב וגישה ל-WWW יכול להגיע לאין ספור חברות שמציעות לבנות דרכם אתר, לעצב אותו, להכניס בו תוכן ולשחרר אותו לעולם. ישנם אפילו חברות שמציעות תהליך זה בחינם ותשלום נגבה רק על שירותי הפרמיום שלהם כמו על רוחב פס גדול יותר, כתובת IP קבועה וביצוע אופטימיזציה לטובת קידום האתר במנועי חיפוש.

אבל מה עושים במידה ורוצים לבצע באתר שינוי משמעותי כמו לדוגמא הוספת מערכת סליקה? ומה אם מחפשים משהו ייחודי ולא תבנית מוכרת כזאת שמאות אלפי אתרים אחרים משתמשים בה? כאן כבר צריכים לפנות לבונה אתרים וזה יכול להתפתח להרפתקה לא זולה. אז למה לעשות קורס HTML?

  1. שינוי תבנית מוכנה – קניתם או יצרתם בחינם אתר מתבנית? ידע ב-HTML יאפשר לכם לשנות ולעדכן את האתר לפי רצונכם.
  2. כי זאת אומנות – לבנות אתר אינטרנט ולהרים אותו לאויר זה כמו לצייר ציור ולהציג אותו בגלריה לקהל. יש בזה הרבה סיפוק וגאווה.
  3. פותח דלת לתחומים נוספים – בנוסף ל-HTML, עבור בניית אתרים קיימות שפות תכנות נוספות ואולי תחליטו ללמוד אותן, לדוגמא דוט נט,PHP וכמובן WordPress. קידום אורגני גם מתקשר לבניית אתרים ובחלקו הגדול מתמקד בביצוע אופטימיזציה לקוד. בונה אתרים שידע גם לקדם אתרים יהיה חבילה שהכל כלול בה עבור לקוחות.
  4. כי זה משתלם! – מקצועות האינטרנט בכלל ובניית אתרים בפרט נמצאים בצמיחה ותאוצה מתמדת לפי אתר כלכליסט כך שעבודה ופרנסה בתחום זה לא חסרים.

HTML תמיד היה סוג של ידע שנחמד שיש אותו אולם היום זה הרבה יותר מזה. חברה שתכשיר ב-HTML מתכנתים, מפתחים ומשווקים שהיא מעסיקה, בקלות תהפוך את זה למהלך משתלם ביותר כאשר יתבקש שינוי או עדכון כלשהו באתר ולא יהיה צורך לפנות לאיש מקצוע חיצוני.

למה ללמוד אצלנו HTML?

היקמנו תשתית להכשרת תלמידים במקצועות האינטרנט כמו קורס קידום אתרים, קורס HTML, קורס PHP ועוד. הנה כמה סיבות שבזכותן כדאי ללמוד אצלנו:

  • בכל מחזור לימודים יהיו 5 תלמידים בכיתה וזאת כדי להגביר כמה שיותר חוויה לימודית אישית מול המדריך.
  • שעות וימי הלימודים  הם מאוד גמישים וניתנים להזזה במידה ומוסכם ע”י כל התלמידים והמדריך.
  • הקורס מתקיים בבניין העסקים של קניון עזריאלי ראשונים. צמוד אליו יש תחנת רכבת שמאפשרת הגעה קלה מכל מקום.
  • המדריכים הם בוני אתרים מומחים ובעלי ניסיון של 10 שנים לפחות בתחום. ממוקמים בחזית המקצוע בארץ אשר תחת טיפולם רשימה של מאות לקוחות.

לסיכום

עבור חלקכם, קורס HTML יכול להיות כלי נוסף בארגז הכלים שלכם להתמודד עם משימות היום יום בעבודה כמפתחים, מתכנתים ומשווקים. לאחרים, כעצמאיים או כפרילנסרים זה עשוי להפוך למקור הכנסה עיקרי (ומשתלם ביותר). בכל מקרה, זהו ידע שכדאי מאוד לרכוש אותו.

לדעת HTML זה כמו לקחת זוג תחתונים נוסף לחופשה. לא בטוח שתשתמש בהם אבל כשתצטרך להשתמש בהם, תהיה גאה בעצמך על ראיית הנולד.

צרו קשר אתנו ב-SEOClick ובקשו מידע נוסף לגבי הקורס.