לימוד בניית אתרים

לפני המאמר על לימוד בניית אתרים,

חשוב לי שתדעו שאנחנו חברה לקידום אתרים.

אנחנו מאוד נשמח לשוחח אתכם ולייעץ לכם בכל נושא בתחום התמחותנו.

מקווה שהרשום במאמר יענה על שאלותיכם ויעשיר אתכם.

מצוות SEOClick המשך קריאה מהנה ומועילה.

ללמוד בניית אתרים. שמונה סיבות למה זה כדאי.

מחפשים לעשות שינוי.

הרבה נמצאים במצב של אי שביעות רצון קבוע בפן המקצועי בחייהם. תחושה של מיצוי אחרי שנים של אותה עשייה יום יומית מביאים למצב של שחיקה והתשוקה שהייתה להם בתחילת הדרך התחלפה בעייפות וחוסר רצון לצאת מהמיטה בבוקר. אז מתחילות השאלות כמו: “מה לעשות? מה ללמוד? כמה זמן זה ייקח? האם כל הבלגאן שווה? ומה אם לא אצליח?” אז לכל מי שיש ספקות, זה בסדר גמור וזה הגיוני.

בדרך כלל לפני שתעשו שינוי, אתם תחפשו כמה שיותר אינפורמציה על התחום שמעניין אתכם. תחקרו, תקראו, תשאלו שאלות ותדברו עם בעלי ידע בנושא ותחזרו על הפעולות עד שתהיו בטוחים שיש בידכם מספיק מידע כדי לעשות את הצעד הבא. אז במאמר זה אני רוצה לתת לכם מידע שעשוי לכוון אתכם בצעד הבא שלכם.

למה ללמוד בניית אתרים?

ישנן הרבה סיבות ללמוד בניית אתרים אבל לדעתי הסיבות שתיכף אמנה הן הבולטות ביותר. נכון להיום כל בונה אתרים חייב לדעת לתכנת בשפות html, javascrip, css
. תוכלו ללמוד לבד ובקצב שלכם אבל זה עלול להימשך זמן או ללמוד במסגרת מסודרת כמו מכללה שנותנת הדרכה מקצועית, מהירה ועם משאבים כמו לימוד על אתרי דמה או על אתרי אמת.

under construction

הנה שמונה סיבות למה לימוד בניית אתרים ישתלם לכם:

  • שבו בבית ותלמדו – לא חובה להגיע לכיתה, אתם יכולים ללמוד לבד מול מחשב או ספרים. יש בלי סוף אתרים, פורומים ובלוגים שמסבירים ומדרכים בצורה הגיונית ומפורטת מאוד.
  • יש מחשב? יש אינטרנט? אפשר להתחיל – כל מה שאתם צריכים בשביל לימוד בניית אתרים הם מחשב ואינטרנט. יודעים מה? יש קניון או מרכז מסחרי לידכם? לכו לשם ושבו ליד מסעדה שרשת ה- WI-FI שלהם פתוחה לכולם והורדנו 50% מדרישות המינימום.
  • מקום עבודה חלום – רוצים מקום עבודה שיש בו מרפסת עם זולה ושולחן סנוקר? חדר משחקים ואולי אפילו בירה במקרר? מניסיוני, רוב החברות לבניית אתרים הם המקומות הכי שווים והכי מגניבים לעבוד בהם.
  • שאף אחד לא יגיד לכם מה לעשות – נמאס לכם מיום עבודה תשע עד שש? לדפוק שעון כל בוקר וערב? נמאס מנסיעות, מפקקים ושבוחרים לכם את הפרויקטים ואומרים לכם מה לעשות? נמאס מזה שמישהו אחר מתעשר על חשבונכם? אז עכשיו יש לכם הזדמנות להיות הבוס של עצמכם.
  • פתח לתחומים נוספיםקידום אתרים אורגני או ליתר דיוק שלב ה-On-Site SEO, בחלקו הגדול מתבסס על ידע וטכניקות של בניית אתרים. שילוב שתי היכולות האלה יחד הופכות אותך לסופר בונה אתרים. זהו המצב האידאלי מבחינתכם שלקוח קונה את שירותכם גם כבוניי אתרים וגם כמקדמי האתרים. אתם מלכתחילה תבנו אתר בצורה ידידותית לקידום אתרים והתיקונים בהמשך עבור הקידום יהיו מינימליים עד כלל לא קיימים וזה עדיף על לקבל אתר קיים לקידום אתרים ולהתחיל לפענח ולהבין אותו מאפס.
  • עבודה לא חסרה – כולם היום רוצים אתר אינטרנט! ממשפחה שרוצה לעלות את התמונות והסרטים שלה און-ליין כדי שכולם יראו ועד חברות ותאגידים שבבעלותם כמה עשרות אתרי אינטרנט. האינטרנט היום הוא המקום החם והמבוקש ביותר וכולם רוצים חלק ממנו או להיות חלק ממנו. אתם לא תהיו מחוסרי תעסוקה.
  • אחלה משכורת – בניית אתרי אינטרנט זה לא עניין זול. על אתר סטנדרטי לחלוטין שתשקיעו בו בין כמה ימים לשבוע, תוכלו לקבל סכום שנע בין 5000 ₪ ל-10000 ₪. ככל תצברו ניסיון וכישרון, תהיו מהירים ויעילים יותר והתפוקה שלכם תעלה בהתאם.
  • חופש – תעבדו מאיפה שבא לכם! רוצים לשבת באיזה פארק ירוק ולעבוד כשציפורים מצייצות סביבכם? אולי במסעדה או בבית קפה? חיבור לאינטרנט תמצאו בכל מקום היום. גם אם יצאתם לחופשה בצימר בצפון, עדיין תוכלו לעבוד ולעשות כסף.

לסיכום

לימוד בניית אתרים נותן לכם פתח לחופש מקצועי. השקעה בלמידה ובמקצועיות שלכם תוביל לבסוף גם לחופש וביטחון כלכלי ועם הידע שתצברו, השמיים הם הגבול. זאת לא תהיה עבורכם משימה קשה במיוחד לבנות חנות וירטואלית שהיא שלכם. בלי לשלם חשבון חשמל ושכירות על המקום וללא צורך להעסיק עובדים וניהול מלאי מחסן. תבנו מערכת שתכניס כסף לחשבון הבנק שלכם 24/7 גם כשאתם ישנים.

ואם עדיין יש לכם ספק, קראו את הכתבה שפורסמה בכלכליסט ותבינו עד כמה התחום בנייה וקידום אתרים לוהט בשוק העבודה.

צרו קשר אתנו ב-SEOClick לקבלת מידע על קורסים ושירותים שאנו מציעים.